پکیج های طراحی سایت

انواع طراحی سایت , طراحی سایت شرکتی, فروشگاه حرفه ای ,

پکیج های طراحی سایت

پکیج های طراحی سایت

◊ پکیج برای استارت آپ ها:

آیا برای افکار و ایده های بزرگ اینترنتی نیاز به مخارج سنگین است؟
شاید در جواب بگوئیم بله ... ولی شرکت توسعه تجارت راه های میانبری برای اجرای ایده های بزرگ با مخارج کم و بلند مدت با پشتیبانی ایده ها اینجاد کرده و تا به نتیجه رسیدم پروژه ها همراهی میکند و با در نظر گرفتن چشم انداز بلند استارت آپ نتیجه ای مطلوب را بوجود آورده است.

.........

◊ پکیج برای شرکت ها :

تولیدکننده ها و شرکت های بزرگ و کوچک به یک وبسایت در فضای مجازی نیاز دارند تا در این دنیای همگیر جا نمانند لذا برای این دسته از شرکت ها سایت با رویکردهای مختلف توصیه میشود.
شرکت ها و تولیدکنندگان به غیر از اینکه در تلاش برای معرفی خدمات و محصولات خود در وبسایت شرکتی میتوانند به فروش محصولات و سفارش آنلاین نیز بپردازند ، یک شرکت خدماتی میتواند با سایت با مشتریان خود بصورت مستقیم ارتباط برقرار کنند.
تولیدهای عظیم نیز میتوانند به 2 یا چند زبانه کردن به معرفی خود بصورت فرامنطقه ای اقدام کنند و نیز فروش مستقیم در برخی کارگاه های کوچک میتواند به افزایش مشتری و حتی فروش عمده بیانجامد.

.........

 ◊ پکیج برای شخصیت ها :


شخصیت های حقیقی با اهداف مختلفی نیازمند معرفی خود و خدماتشان در دنیای مجازی هستند و با ایجاد شبکه های اجتماعی به معرفی خود میپردازند
ولی شبکه های اجتماعی باید مکمل وبسایت شخصی باشد چرا که وفتی فردی یک صفحه شخصی در فیس بوک یا اینستاگرام ایجاد میکند و روزانه ساعت ها وقت خود را به این صفحه اختصاص میدهد در صورتکه با نام و نشان های مشابه شخصیت خود و یا برخی اختلالات فنی و فلترینگ مواجه میشود، زحماتش را بی نتیجه میبیند و همچنین اسپم های تبلیغاتی در اینگونه صفحات باعث کندی و ریزش مخاطبان و کاربران میشود و دیگر ایرادات شبکه های اجتماعی که برای رفع این موارد به اصل فضای مجازی برمیگردیم که ایجاد یک صفحه رسمی با نام و نشان خودمان ایجاد شود 
در مقطع زمانی اسم و فامیلی فردی به عنوان یک برند ملی و جهانی مطرح است باید یک وبسایت شخصی راه اندازی نماید تا همراه با شبکه های اجتماعی فعال باشد تا نگران اختلال و جعل عنوان شخصیتی نباشد.

.........

 ◊ پکیج فروشگاه ها :


 هدف از راه اندازی فروشگاه های اینترنتی سهولت و آسانی خرید است و این امر برای یک فروشگاه اینترنتی از ضروریات است از جمله معروفترین سایت های فروشگاهی دیجی کالا در ایران و آمازون در جهان میتوان اشاره کرد
سوالی ایجاد میشود... آیا با وجود این همه فروشگاه آنلاین نیاز به راه اندازی فروشگاه مستقل است؟
جواب ما این است ... بله چراکه نه! شاید خیلی ها به صورت جو زده به ایجاد فروشگاه اینترنتی ناموفق دست بزنند و به ما ایراد بگیرند که چرا در مقابل این همه فروشگاه موفق دیگر نمیشود با آنها رقابت کرد. ولی در جواب دوباره میگوییم که فروشگاه اینترنتی جدید اگر در طراحی و دیزاین با محتوای درست و سئوی قوی با روش های خاص استارت بزند میتواند نه تنها در کوتاه ترین زمان در رقابت مجازی موفق شود بلکه رضایت مشتریان خود را نیز به دست آورد و به یک برند تبدیل شود و لذا شرکت توسعه تجارت تمرکز خود را در راه اندازی وبسایت فروشگاهی با روش های خاص توانسته سایت های مختلفی را با پشتیبانی عالی به موفقیت برساند. 
.........

بنابراین آماده هستیم برای طراحی سایت های سفارشی شما با پشتیبانی قوی تا به نتیجه ای مطلوب برسانیم برای مشاوره کسب و کار مجازی تماس بگیرید: مدیرعامل شرکت توسعه تجارت
09148140602